KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12453311
nr 1245 3311
Akke Hugh Malmeström
(1894-1968), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -49, "Venezia". Olja på pannå, 47x59
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:30:25
30/3 13:13:08
300 kr
1/4 19:25:25
Akke Hugh Malmeström
Läs mer om Akke Hugh Malmeström